Meghívó lakossági tájékoztató fórumra

A Budai Egészségközpont vezetősége 2024. május 2-án 11:00 órára tisztelettel meghívja a Királyhágó utca 1-3. szám alatti telephelyével szomszédos ingatlanok tulajdonosait, bérlőit, közösképviselőit az idén tavasszal elindult kórházfejlesztési projektjével kapcsolatos tájékoztató fórumára.

A Budai Egészségközpont vezetősége 2024. május 2-án 11:00 órára tisztelettel meghívja a Királyhágó utca 1-3. szám alatti telephelyével szomszédos ingatlanok tulajdonosait, bérlőit, közösképviselőit az idén tavasszal elindultkórházfejlesztési projektjével kapcsolatos tájékoztató fórumára.

A Budai Egészségközpont nagyarányú kórházfejlesztési munkálatokat indított el 2024 tavaszán a Királyhágó utcai telephelyén, melynek célja egy, a XXI. századi igényekhez méltó modern egészségügyi létesítmény megteremtése. Meggyőződésünk, hogy megújult intézményünk nemcsak a magyar egészségügyi rendszerben fog meghatározó szerepet játszani, de egyúttal a kerület és a közvetlen környék lakói számára is kiemelkedő értéket fog jelenteni.

Intézetünk vezetősége 2024. május 2-án 11:00 órára tisztelettel meghívja a Királyhágó utca 1-3. szám alatti telephelyével szomszédos ingatlanok tulajdonosait, bérlőit, közösképviselőit az idén tavasszal elindult kórházfejlesztési projektjével kapcsolatos tájékoztató fórumára, melynek keretében bemutatjuk egészségszakmai programunkat, illetve a beruházás műszaki, technológiai koncepcióját és ütemtervét.

Az esemény programtervezete:

• 11:00 – 11:05: Köszöntő

• 11:05 – 11:25: A megújuló Budai Egészségközpont szakmai programja
    Dr. Csernavölgyi István, vezérigazgató, Budai Egészségközpont Zrt.

• 11:25 – 11:45: A kórházberuházás bemutatása
    Pethes Olga, ingatlanfejlesztési igazgató, Bonitas 2002 Zrt.

• 11:45 – 12:05: Műszaki ellenőri bemutató
    Jelenik Tünde, vezető beruházás-lebonyolító, Viador Átrium Stúdió

• 12:05 – 12:35: Kérdések az előadókhoz

A fórumon való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött!
Részvételi szándékát kérjük, hogy a tajekoztatoforum@bhc.hu címen szíveskedjen jelezni!

A fórum helyszíne:
Budai Egészségközpont Akadémiájának konferenciaterme
1126, Budapest, Királyhágó utca 1-3. D/II. épület

Bízunk benne, hogy tájékoztató rendezvényünk lehetőséget teremt a felmerülő kérdések megválaszolására és egy konstruktív, jószomszédi viszony kialakítására!