Kétirányúsítjuk belső útszakaszainkat

2024. május 07-től a Királyhágó utcai telephely forgalmi útjait a kórházfejlesztési munkálatok miatt kétirányúsítjuk.

Személygépkocsival érkező pácienseink kizárólag a „D” épület oldalsó és frontális parkolójában tudják járművüket elhelyezni. A kétirányúsítás miatt a közlekedőutak mellett parkolni nem lehetséges!

Tekintettel arra, hogy a főbejárat a parkolók irányából személygépkocsival nem érhető el, kérjük, hogy az alagsori, földszinti, illetve második emeleti recepciókat a „B” épület hátsó részének bejáratán keresztül szíveskedjenek megközelíteni! A térképen szaggatott vonallal jelöltük, hogy gyalogosan a parkolóból hogyan lehet megközelíteni a bejáratot.

Felmerülő kérdés esetén biztonsági szolgálatunk munkatársai a helyszínen állnak szíves rendelkezésre.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!