Zajhatással és rezonanciával járó építési munkálatok

Kórházberuházásunk újabb szakaszához érkezett. A fejlesztési projekthez kapcsolódó munkálatok részeként 2024.06.24. hétfőtől kezdődően a Királyhágó utcai telephely „A” és „B” épületeinek környékén járda bontást végzünk.

A jetelés előkészítésére szolgáló járdabontást kivitelezőnk az „A” épület mellett kezdi, majd a munkálatok a „B” épület környékén folytatódnak, ahol az óramutató járásával megegyező irányban haladnak: kezdetben a nyugati oldalon, ezután az északi oldalon, végezetül pedig a keleti oldalon törik fel a járdát. A munkafolyamat az eddigieknél nagyobb zajterheléssel és esetlegesen rezonanciával fog járni.

A „B”  épület környékének gyalogos, mentő és gépjármű forgalmát mindvégig biztosítani fogjuk.

A „B” épület keleti oldalán a gépjármű parkolás megszűnik.

Az esetleges kellemetlenségek miatt szíves megértésüket kérjük!

Együttműködésüket köszönjük!