Forgalmi rend változás Királyhágó utcai telephelyünkön

A kórházfejlesztési munkálatok következtében 2024. szeptember 18-tól változik a Királyhágó utcai telephelyünkre gépjárművel történő behajtás rendje.

A változás részletei:

• Az „A” épület főbejárata autóval csak a vele szemben lévő kapun keresztül lesz megközelíthető.
  • A főbejárattal szemben lévő kapun a munkavégzés 3 hetes időtartama alatt kizárólag mentőautók és mozgássérülteket szállító autók ideiglenes behajtása lehetséges.
  • A kerekesszékes páciensek kiszállását követően a személyautóval a főbejárattal szemben lévő kapun keresztül kell kihajtani.
  • Személyautóval érkező pácienseink számára – a korábbi tájékoztatással összhangban – parkolási lehetőséget a továbbiakban nem tudunk biztosítani.

A könnyebb tájékozódást a bejáratoknál kihelyezett irányítótáblák fogják segíteni.

Az esetleges kellemetlenségek elkerülése érdekében kérjük, hogy érkezésüket előre tervezzék meg és személygépkocsijukat a környező utcákban, illetve parkolóházakban (MOM Park mélygarázsBOE Parking – Krisztina GarázsDéli pályaudvar) helyezzék el. Amennyiben megoldható, javasoljuk a közösségi közlekedési eszközök használatát.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!